Izvajanje interesnih dejavnosti v šolskem letu 2022/2023

izvajalecinteresna
dejavnost
število otrokdanučilnica št.ID se izvaja/
ID se ne izvaja
1.Barbara ZupančičBralna čajanka15torek, 0.uraIse izvaja
2.Barbara ZupančičRazredna ustvarjalnica19petek, 0. uraIse izvaja
3.Bojan NovakElementarne igre in MDO40torek, 0.uratelovadnicase izvaja
4.Bojan NovakMed dvema ognjema16sreda, 0. uratelovadnicase izvaja
5.Branka LevstikRazredna ustvarjalnica 17petek, 0. uraXVIIse izvaja
6.Branka LevstikElementarne igre
3., 4. r.
32ponedeljektelovadnicase izvaja
7.Dragica DobravecPravljične urice Rob15četrtek, 5.uraRob Ise izvaja
8.Elizabeta ArkoMali ustvarjalčki26sreda, 0. uraIIIse izvaja
9.Elizabeta ArkoRazredna ustvarjalnica18petek, 0. urav zgornjem kabinetuse izvaja
10.Gordana FarazinPriprava jedi5sreda, 6. in 7. uraXXIIIizvaja se za
priprave na tekmovanje
za ZK
11.Janja Samsa/Lucija GlasRazredna ustvarjalnica 24petek, 0. uraXXIXse izvaja
12.Jožica Mavsar NosanRazredna ustverjalnica15Petek, 0.uraXVIse izvaja
13.Jožica Mavsar NosanKuharski tečaj11 (1. skupina )Četrtek,0.uraXXIIIse izvaja
14.Kristina Šilc ĆirovićMali ustvarjalčki15ponedeljek, 0.uraučilnica zgoraj (Turjak)se izvaja
15.Lucija GlasFrancoščina7torek, 0.ura XXIX se začne z oktobrom
16.Magda GrajšSlovenska bralna značka40-50četrtek, 6. uraXse izvaja
17.Maja Pugelj OstermanProgramiranje 16ponedeljek, 0. uraMMEse izvaja
18.Maja Pugelj OstermanRobotika 113sreda, 0. urase izvaja
19.Maja Pugelj OstermanRobotika 210četrtek, 0. uraMMEse izvaja
20.Maja Pugelj OstermanProgramiranje 2///se ne izvaja
21.Majda GrizŠahovski krožek 19torek, 6.uraXIIse izvaja
22.Majda GrizŠahovski krožek 29sreda, 6.uraXIIse izvaja
23.Marija KatarinčičPravljične urice12ponedeljek, 0. uraIIIse izvaja
24.Marija KatarinčičRazredna ustvarjalnica19petek, 0. uraIIIse izvaja
25.Marjeta KrašovecKUBO robotika24ponedeljek, 0. uraXXIse začne z oktobrom
26.Mimica GačnikŽivimo z naravo12torek, 0.uraXXX ali zunajse izvaja
27.Mimica GačnikPoskusi iz naravoslovja21sreda, 5. uraXXXse izvaja
28.Petra KljunVarno v prometu (tečajno)20četrtek, 5. uraXXX ali zunajse izvaja
29.Petra KljunRačunalniško opismenjevanje30torek, 0.uraMMEse izvaja
30.Petra MaroltGibanje in prva pomoč20ponedeljek, 0. urazunaj ali velika spodaj (Turjak)se izvaja
31.Primož GarafolČebelarstvo12ponedeljek, 0. uraXXIse izvaja
32.Primož GarafolOd načrta do izdelka7petek, 0. uraXXIse izvaja
33.Renata GradišarVarna mladost19torek, 5. uraXXVIIIse izvaja
34.Renata GradišarRačunalniški krožek 4.-6.13sreda, 0. uraMMEse izvaja
35.Renata GradišarMiselni orehi17četrtek, 6., 7. uraXXVIIIse izvaja
36.Renata Lesar HržičMale sive celice10 Petek, 0.uraIXse izvaja
37.Senta Tehovnik KolarNemščina7četrtek, 0. uraIXse izvaja
38.Senta Tehovnik KolarGledališki krožek7petek, 0. uraXIVse izvaja
39.Simona BavdekElementarne igre in MDO  2. r24četrtek, 0.uratelovadnicase izvaja
40.Simona BavdekElementarne igre in MDO 1.r21petek, 0.uratelovadnicase začne v oktobru
41.Simona BavdekTee ball30ponedeljek, 0.uratelovadnicase izvaja
42.Simona Bavdek, Vesna HladnikProstovoljstvopo dogovoru (glede na posamezne akcije)se izvaja
43.Sonja ŠkrljGibanje in prva pomoč7ponedeljek, 6. uramala učilnicase izvaja
44.Stanka ŠtrukeljGledališko ustvarjalna  dejavnost12petek, 0.uramala učilnica spodajse izvaja
45.Veronika LipovecInovativnost in podjetništvo12torek, 0.uraprostor nad zbornicose izvaja
46.Veronika LipovecRočna dela26sreda. 0. uraprostor nad zbornicose izvaja
47.Veronika LipovecLjudski plesi21četrtek, 0. uramala telovadnicase izvaja
48.Veronika LipovecMali ustvarjalčki18petek, 0. uraXIXse izvaja
49.Vita MekindaOrffova skupina7petek, 6. uraXXVIIse izvaja
50.Elizabeta ŠavliKlekljanje4četrtek, 0. uraXXIse izvaja
(Visited 7 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost