Govorilne ure

Za dopoldanske govorilne ure se je potrebno vnaprej dogovoriti z učiteljem.

Pogovorne ure imajo tudi učitelji in strokovni delavci, ki niso razredniki, ter svetovalna služba.    

Popoldanske govorilne ure na centralni šoli bodo potekale:

  • za razredno in predmetno stopnjo od 16.30 do 17.30

Predvideni termini popoldanskih govorilnih ur na CŠ:

  • četrtek, 26. 10. 2023,
  • četrtek, 30. 11. 2023,
  • četrtek, 21. 12. 2023,
  • četrtek, 18. 01. 2024,
  • četrtek, 21. 03. 2024,
  • četrtek, 18. 04. 2024,
  • četrtek, 23. 05. 2024.

 

Popoldanske govorilne ure na podružničnih šolah (Rob in Turjak) bodo od 16.30 do 17.30, in sicer na Turjaku vsak drugi delovni četrtek v mesecu, v Robu pa vsak četrti delovni četrtek v mesecu (oktober, november, december, januar, marec, april, maj).

 

TERMINI DOPOLDANSKIH GOVORILNIH UR

E-POŠTADOPOLDANSKE
ČAS
UČILNICA
Arko Elizabetaelizabeta.arko@sola.velike-lasce.sisreda, 2. šol. uraXVI
Arko Evaeva.arko@sola.velike-lasce.sipetek, 4. uraPŠ Turjak kabinet
Bartol Polonapolona.bartol@sola.velike-lasce.sitorek, 1. šol. uraXXV
Bavdek Simonasimona.bavdek@sola.velike-lasce.siponedeljek, 3. šol. uraKabinet RS
Dobravec Dragicadragica.dobravec@sola.velike-lasce.sičetrtek, 2. šol. uraPŠ Rob III
Drobnič Nežaneza.drobnic@sola.velike-lasce.sičetrtek, 4. šol. uraKab 13a, učilnica XXVIII
Gačnik Mimicamimica.gacnik@sola.velike-lasce.sičetrtek, 2. šol. uraXXX
Gartner Matejamateja.gartner@sola.velike-lasce.sitorek, 4. šol. uraIII
Glas Lucijalucija.glas@sola.velike-lasce.siponedeljek, 5. šol. uraXVIII
Gradišar Renatarenata.gradisar@sola.velike-lasce.sisreda, 0. šol. uraXXVIII
Grajš Magdamagda.grajs@sola.velike-lasce.sičetrtek, 3. šol. uraX
Grintal Katjakatja.grintal@sola.velike-lasce.siponedeljek, 2. šol. uraXIII
Hladnik Vesnavesna.hladnik@sola.velike-lasce.siPo dogovoruPisarna svetovalne službe
Kastelic Milanmilan.kastelic@sola.velike-lasce.sipetek, 3. šol. uraXXII
Katarinčič Marija marija.katarincic@sola.velike-lasce.siponedeljek, 0. šol. uraKabinet RS
Komat Lealea.komat@sola.velike-lasce.sisreda, 7. 00Kabinet spec. ped (17)
Kovačič Metameta.kovacic@sola.velike-lasce.sisreda, 2. šol. uraXXXI
Krašovec Marjetamarjeta.krasovec@sola.velike-lasce.sičetrtek, 1. šol. uraXXI
Lampret Marijamarija.lampret@sola.velike-lasce.sipetek, 2. šol. uraXXIV
Lesar Hržič Renatarenata.lesar@sola.velike-lasce.sisreda, 3. šol. uraIX
Levstek Viktorijaviktorija.levstek@sola.velike-lasce.sitorek, 2. šol. uraXXV
Levstik Brankabranka.levstik@sola.velike-lasce.sisreda, 4. šol. uraKabinet RS
Lipovec Veronikavera.lipovec@sola.velike-lasce.siponedeljek, 5. šol. uraKabinet RS
Marolt Petrapetra.marolt@sola.velike-lasce.sitorek, 4. šol. uraPŠ Turjak 4
Matić Suzanasuzana.matic@sola.velike-lasce.si//
Mekinda Vitavita.mekinda@sola.velike-lasce.sitorek, 4. šol. uraXXVII
Mihelič Martinamartina.mihelic@sola.velike-lasce.sisreda, 3. šol. uraXI
Mugerle Majamaja.mugerle@sola.velike-lasce.sičetrtek, 4. šol. uraXXVI
Novak Bojanbojan.novak@sola.velike-lasce.sičetrtek, 2. šol. uraKabinet ŠPO
Pajk Veronikaveronika.pajk@sola.velike-lasce.sičetrtek, 3. šol. uraXV
Petelin Nikanika.petelin@sola.velike-lasce.sipo dogovorukabinet MME
Polzelnik Sever Katarinakatarina.polzelnik@sola.velike-lasce.sičetrtek, 4. šol. uraPŠ Turjak kabinet
Praznik Maticmatic.praznik@sola.velike-lasce.sipetek, 4. šol. uraKabinet RS
Pučko Veronikaveronika.pucko@sola.velike-lasce.siponedeljek, 1. šol. uraZbornica
Rupert Zupančič Helenahelena.rupert@sola.velike-lasce.sisreda, 5. šol. uraKabinet RS
Rigler Ana Nušaana-nusa.rigler@sola.velike-lasce.sitorek, 3. šol. uraKabinet pomočnice ravnatelja
Samsa Janjajanja.samsa@sola.velike-lasce.sisreda, 0. šol. uraXXIX
Samsa Mašamasa.samsa@vrtec.velike-lasce.sičetrtek, 5. šol. uraPŠ Turjak kabinet 1
Sedej Nežaneza.sedej@sola.velike-lasce.sičetrtek, 3. šol. uraXXIII
Strnad Rebekarebeka.strnad@sola.velike-lasce.sitorek, 6. šol. urakabinet SRP (18)
Svetičič Andrejaandreja.sveticic@sola.velike-lasce.sisreda, 2. šol. uraXII
Šilc Ćirović Kristina kristina.silc@sola.velike-lasce.sičetrtek, 3. šol. uraPŠ Turjak 4
Škrlj Sonjasonja.skrlj@sola.velike-lasce.sičetrtek, 1. šol. uraPŠ Rob III
Štrukelj Stankastanka.strukelj@sola.velike-lasce.sičetrtek, 5. šol. uraPŠ Turjak kabinet
Turšič Natašanatasa.tursic@sola.velike-lasce.sisreda, 2. šol. uraKabinet ŠPO
Vindiš Helenahelena.vindis@sola.velike-lasce.sitorek, 3. šol. uraXIV
Viršek Katjakatja.virsek@sola.velike-lasce.sipo dogovoruPisarna svetovalne službe
Zupančič Barbarabarbara.zupancic@sola.velike-lasce.sičetrtek, 3. šol. uraKabinet RS
(Visited 1.698 times, 1 visits today)
Dostopnost